İade Koşulları

Ürünleri Teslim Alırken Dikkat!

Değerli müşterimiz, ne değerli şahsınızın/firmanızın, ne de cafeshots.com.tr nin maddi zarar görmemesi için, öncelikle dikkat etmemiz gereken en önemli konu, kargoları teslim alırken, yapacağınız kontrollerdir.

Bu nedenle, ürünlerinizi teslim alırken, açmadan önce, lütfen öncelikle dış ambalajı kontrol edin. Yırtık, patlak, sürüklenmiş, ıslak ambalajları teslim almayın ve kargo görevlisine tutanak tutturun.

Ambalajın dış görünümünde bu sorunların hiçbiri görünmüyorsa, yine de kargonuzu, mutlaka kargo görevlisinin yanında açın ve ürünlerinizi kontrol edin. Hasarlı ürün olması durumunda, kargodan kesinlikle teslim almayın ve tutanak tutturun. 

Bu gibi durumlarda kargo görevlisi ile herhangi bir sorun yaşarsanız, bize hemen bilgi vermenizi rica ederiz. Tarafımızdan gerekli müdahale en kısa sürede yapılacak ve sorununuz çözümlenecektir.

Gönderilen ürünün kargoda hasar görmesi ve sizin bu ürünü teslim almanız durumunda, hiçbir şekilde kargo firmasından hak talep edilememekte ve bu nedenle, hiçbir şekilde iade ve değişim yapılamamaktadır.

Firma Bilgileri

 Altıngül Dış Tic. ve Gıda San. A.Ş.

Alıcı Firma Adresi:Ayazmana mahallesi 4467 sokak N:1-3/1-2 Merkez/ISPARTA

 

İptal & İade Prosedürü

cafeshots.com.tr den satın aldığınız ürünleri iade etmek için, öncelikle lütfen info@cafeshots.com.tr adresine mail olarak iade talebinizi ve nedenini bildirin.İade talebinizle ilgili müşteri hizmetlerimizden bir yetkili sizinle iletişim kuracak ve iade talebinizin aşağıdaki iade şartlarına uygun olup, olmadığı hakkında bilgi verecektir.

İade Şartları

Değerli Müşterimiz,

İade edeceğiniz ürünleri, sitede yer alan iade formunu doldurarak, aşağıdaki iade şartlarına uygun şekilde göndermeniz gerekmektedir.

İade kargolarınızı SÜRAT Kargo ile gönderebilirsiniz. Diğer kargo firmaları ile gönderilen kargolar, farklı bir alıcı adına gönderilen iadeler ve kargo ücreti aşağıdaki şartlara uygun gönderilmeyen iadeler teslim alınmayacaktır. Faturanın iki nüshası da birlikte gönderilmelidir. Aksi takdirde, iade işlemi yapılamayacaktır.

İade Süresi

Aldığınız ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren, 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Kargo Ücreti

Ürün kusurlu ise, kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacak, iade işlemi müşteri kaynaklı bir nedenden dolayı yapılıyor ise, kargo ücreti müşterimiz tarafından karşılanacaktır.

İade kapsamı dışında kalan ürünler

Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler, orijinal paketi hasarlı ürünler, aksesuarları eksik ürünler, kullanılmış ve tekrar satılabilme özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, kopyalanabilir DVD, CD, VCD, silikon kalıp gibi ürünlerin iadesi ve değişimi yapılmamaktadır.

Ücret İade Süresi

Ücret iadesi, ürünler, faturanın iki nüshası ve banka hesap bilgileri eksiksiz ve sağlam şekilde tarafımıza ulaştıktan sonra, 14 işgünü içerisinde, ödeme yapmış olduğunuz kanal aracılığı ile (kredi kartınıza ya da banka hesabınıza) iade edilecektir. Kredi kartı ile yapılan iadelerin ekstresinize yansıma süresi, bankanızın işlem süresine göre, 1-5 işgünü arasında sürebilmektedir. İade konusunda tarafımızdan bilgilendirildikten sonra, iade sürecini lütfen bankanızdan takip ediniz.

İade Bilgilendirme

İade işleminiz tamamlandıktan sonra, tarafınıza e-posta yoluyla iade bilgisi gönderilecektir.

Ödeme işleminiz kredi kartı ile yapıldıysa, kredi kartınıza sistem üzerinden iade yapılacaktır. 

Ödeme işleminiz banka havalesi ya da kapıda ödeme yöntemi ile yapıldıysa, lütfen iade yapılacak banka bilgilerinizi iade formuna eksiksiz ve doğru giriniz.